Alta İnşaat, Alışan Şirketler grubu da dahil olmak üzere 3. şahıslara inşaat taahhüt hizmetleri vermekte olup, konut, iş merkezi, altyapı, nitelikli endüstriyel tesisler ve lojistik depolama tesisleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Her türlü inşaat projesinde faaliyet gösterebilen Alta İnşaat, A grubu müteahhitlik belgesine sahiptir. Alta İnşaat, ekte sunulmuş olan kamu ve özel sektöre ait inşaat işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Alta İnşaat, cari dönem itibariyle muhtelif kentsel dönüşüm projeleri ve taahhüt işleri konusunda nitelikli proje geliştirme çabalarını sürdürmektedir. Bu konuda Kadıköy Suadiye Mahallesi'nde 18 ve 36 dairelik proje bağlantılarını gerçekleştirmiştir.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite (SEÇK) sorumluluklarını, verdiği hizmetin bir parçası olarak kabul eden Alışan Grubu, uluslararası denetim firmalarınca onaylı kalite belgelerine sahip olup gerekli uygulamaları izleyerek ve bünyesinde teşvik ederek, hem çevrenin hem de çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve genel olarak içinde bulunduğumuz toplumun korunmasını hedeflemektedir.

Alışan Grubu, hizmet verdiği tüm alanlarda en son teknolojiyi kullanmakta ve sektöründeki öncü pozisyonunu korumayı amaçlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine sürdürülebilir yüksek kaliteli hizmet vermeyi şiar edinen Alışan Grubu; sahip olduğu tecrübe, uzman kadroları, finansal güç ve operasyonel esneklik kapasitesi ile hizmet vermeye hazırdır.

ENDÜSTRİYEL TESİS İNŞAATLARI

KAMU SEKTÖRÜ TAAHÜT İŞLERİ

ÖZEL VİLLA - KONUT - OKUL İNŞAATLARI