“Riskleriniz bize emanet’’

Kısaca Alışan Sigorta;

Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet Sağlayıcılarından olan Alışan Group, uluslararası taşımacılıkla başlayan yolculuğunda, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katmış ve 1995 yılında faaliyet gösterdiği iş kollarına sigortacılığı eklemiştir. 

 

Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Alışan Group şirketlerine ve Alışan Group müşterilerine yönelik olarak, kurulduğu günden bu yana çağdaş ve güvenilir sigortacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Bu hizmeti sunarken sigorta partneri olarak Axa Sigortayı seçmiştir. AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur.

 

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları için tam ve eksiksiz güvence sağlayan Alışan Sigorta, depoda bekleme, yükleme, boşaltma ve katma değerli hizmetler süreçlerinde mallarınızı her tür hasara karşı teminat altına alırken yurt içi ve yurt dışı taşımalarınızda en uygun ve akılcı sigorta çözümlerini sunmaktadır.

 

Sunduğumuz Bireysel ve Kurumsal Hizmetler;

Alışan Group’un ana faaliyet alanlarından olan Taşımacılık, Depolama ve Paketleme – Promosyon Paketleme Operasyonları (Re-Packing) sektöründeki deneyimden faydalanan ALIŞAN Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. ürünlerinizin nakliye zinciri boyunca oluşabilecek tüm risklerini güvence altında tutmanın yanında aşağıda sıralanan ayrımda sigorta ürünlerini sunarak entegre bir şekilde tüm riskleri kapsamlı bir sigorta programı dahilinde karşılayabilmektedir.

 

KURUMSAL;

 • Nakliyat 
 • Trafik
 • Kasko
 • Tehlikeli Madde Zorunlu Sorumluluk
 • Taşıyıcı ve Depocu Sorumluluk 
 • Yurt İçi ve Yurt Dışı Taşıyıcı Sorumluluk (CMR/FFL)
 • Yeşil Kart 
 • İşyeri, Dask
 • Mühendislik Sigortaları 

 

BİREYSEL;

 • Trafik 
 • Kasko 
 • Konut, Dask
 • Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortaları
 • Seyahat
 • Sanat Sigortaları (Fine Art All Risk)

 

Farkımız ve Risk Yönetimine Bakış Açımız;

Profesyonel anlamda en iyi ve verimli hizmet sağlayıcı sıfatıyla, kısa sürede ve eksiksiz hasar ödemeyi gerçekleştirecek titizlikte teknik personelimiz, Sigorta hukuku konusunda tecrübeli, eğitimli personel kadromuz ve 7/24 ulaşabilirlik, otomasyon alt yapımız, müşteri beklentilerine göre alternatifli ürün sunabilme gibi özelliklerimiz tercih edilmemizi sağladığı gibi, sektördeki farkımızı da yansıtmaktadır.

 

ALIŞAN Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. olarak “Risk Yönetimi”nde müşteri odaklı hasar hizmeti sunmanın verdiği güç ile riskleriniz analitik olarak değerlendirilir, risk uzmanlarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda detaylı gözlem ve çalışma yaparak, size en kapsamlı ve en ekonomik ürünü sunma gayreti içerisinde olurlar.

Herhangi bir kaybınızın olması durumunda hızlı ve eksiksiz tazminat almanın en kesin yolu, ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş bir sigorta poliçesidir. Profesyonel bir sigorta acentesi olarak ALIŞAN Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. riskinizin özelliklerini ve ayrıntılarını iyi inceleyip, sizi hem muhtemel risklere karşı uyarabilmekte hem de gereken sigorta teminatını verebilmektedir. Riskler hakkında uzmanlaşmış bir bilgi birikimine sahip olan ekibi, sektörel gelişim ve değişimleri adınıza takip ederek sizlere aktarmaktadır.

 

Ücretsiz sunulan Risk Yönetimi çalışmasıyla, sigorta konusu olan ihtiyacın detaylı incelemesini yapılarak, karşılaşılabilecek riskleri içeren bir öneri paketi, riskin özelliğine göre hesaplanmış özel fiyat ve teminatlarla sunulmaktadır. Bu sayede, müşterilerin risklerine farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak gerekli önlemleri almalarını ve olası tehlikelerden korunmaları sağlanmaktadır.

 

Sigorta hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve hasar ihbarında bulunmak için: sigorta@alisangroup.com