Alışan Yurtiçi Taşımacılık Departmanı olarak 300’ ün üzerinde öz mal ve 1.000’e yakın kiralık sözleşmeli araç filosu ile Alışan depolarından, müşterilerinin fabrika ve depolarından Türkiye’nin her bölgesine FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmeti vermektedir.

FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmetlerimiz İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Trakya, Kocaeli, Konya, İzmir, Bursa, Balıkesir, Adana, Mersin, Gaziantep, İskenderun ve Antalya illerinde bulunan operasyon merkezlerimizden yönetilmektedir. 

Yurtiçi dağıtımda etkin ve verimli hizmet sağlayabilmek amacıyla, FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmetlerimize ilave olarak müşterilerimize Gebze, Dilovası, Konya, Tuzla, İzmir, Adana, Gaziantep illerindeki operasyon merkezlerimizde bölgesel dağıtım amaçlı “X-Dock” hizmeti verilmektedir.  

Dağıtım hizmetlerimiz mobil iletişim, elektronik harita ve entegre lojistik programlarıyla takip edilerek planlamaları gerçekleştirilmektedir.

Amacımız, yüksek standartlara sahip güvenlik öncelikli ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz uygulayarak sağladığımız dağıtım operasyonları ile müşterilerimizin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını sağlamaktır.